Жаңалықтар » Олжас Бектенов

Олжас Бектенов

ЖИ қазақстандықтарға жұмысты өзі іздей бастайды: не өзгереді 17908
Маңғыстауда әскери қызметшілер қаза тапты: комиссия құрылды 2860
Қазақстанда төртінші МӨЗ бойынша шешім жыл соңына дейін қабылданады 1870
Айыппұлға жеңілдік болмайды: Қазақстан жүргізушілерін қандай өзгерістер күтіп тұр 2970
Қазақстанда әлеуметтік көмек жүйесі өзгереді: 36 төлем қайта қаралады 3344
Қазақстан инвесторларға арналған бірыңғай жүйе құрмақ 2849
Қазақстанда медицинаны цифрлық бақылау 31 млрд теңгені үнемдеуге мүмкіндік берді 3014
Қазақстанда ADCB қаржыландыруы үш есе артуы мүмкін 19404
Қазақстан цифрлық кеден мен жедел транзитке басымдық беріп отыр 2200
Қазақстанға 2035 жылға дейін 1,8 млн жұмысшы маман қажет болады 4257
Қазақстанның жаңартылған Үкіметі жұмысын қатаң талаптардан бастады 3762
Алматы облысының жаңа әкімі маңызды нысандар құрылысын жеделдетуі тиіс – Олжас Бектенов 2959
Қазақстан Лаосқа жаңа сауда бағытын ұсынды 2992
Бектенов жаңа министрлерге алғашқы тапсырмаларын берді 2706
Тоқаев Құрылтайға Қарин мен Бектеновтің кандидатурасын ұсынды 1254
Тоқаев Бектеновке Үкімет жұмысында нақты нәтиже талап етті 946
Олжас Бектенов Қазақстан Премьер-Министрі болып қайта тағайындалды 3388
Тоқаев Бектеновтің кандидатурасын Құрылтай фракцияларымен талқылады 3014
«Самұрық-Қазына» 12,5 трлн теңге кіріс алды: пайда жоспардан асты 2750
«Бәйтерек» жылына 8 трлн теңгені бизнеске бағыттамақ 3377
Сингапур Қазақстанның Орта дәлізіне қосылды 15917
Alatau City инвестициялық портфелін 67 жобаға дейін ұлғайтты: жалпы көлемі – $6,9 млрд 3729
Digital Qazaqstan: Қазақстанда мемлекеттік қызметтер екі есе жеделдейді 2409
Қазақстанда жылыту маусымына дайындық мерзімі белгіленді 3828
Қазақстанның ЖІӨ-сі 2029 жылы 245 трлн теңгеге жетуі мүмкін 2563
Қазақстанда 185 мың шақырым жол цифрландырылады 2750
Олжас Бектенов Құрылтай депутаттарының алғашқы сайлауында дауыс берді 869
Астанадағы жаңа әуежайға Changi Airport Group тәжірибесі тартылуы мүмкін 2178
Алматыда 145 млрд теңгеге қоқыстан электр өндіретін зауыт салынады 3047
Қазақстан мектептері 1 қыркүйекке дайындалуда: Премьер-министр қандай тапсырма берді 2310
1 ГВт-қа дейін: Қазақстанның жаңа цифрлық мегажобасы қандай болады 18062
ЕАЭО елдерінің саудасы $102 млрд-қа жетуі мүмкін 5401
Бектенов Қырғызстанда ЕАЭО-ның жаңа басымдықтарын жариялады 7986
Green Kazakhstan жобасы аясында Алатауда не салынады 9669
Үкімет «Қазақстанда жасалған» ұлттық брендін күшейтеді 2794
ExxonMobil Қазақстандағы мұнай-газ жобаларына қызығушылығын растады 7315
Шенеуніктер камера алдында: азаматтарды қабылдау қалай өзгереді 5390
Салық реформасы алғашқы нәтижесін көрсетті: бизнесте не өзгеріп жатыр 3597
Қазақстан энергетикасын жаңғыртады: гидроэнергетиканы дамыту жоспары бекітілді 15147
Қазақстан коммуналдық инфрақұрылымды жаңғыртуға 13 трлн теңге инвестиция салады 3586
Қазақстанда әлемдік деңгейдегі Network City салу жоспарланып отыр 8635
Тоқтар Әубәкіров 80 жасқа толды: Президенттің құттықтауын Олжас Бектенов табыстады 3696
Қазақстанда отандық фармацевтикаға жаңа қолдау шаралары енгізілді 2849
Қазақстан мен Өзбекстан өңірлері 80 млрд теңгеден астам келісім жасасты 4818
Қазақстан мен Өзбекстан жаңа экономикалық жобаларды жеделдетуге келісті 4334
Қазақстан Үкіметі бизнес бастамаларын қарауды жеделдетуде 4609
Маңғыстауда 595 млрд теңгеден астам инвестициялық жобалар іске асады 3828
Қазақстан жаңа жер серігіне 10 млрд теңгеден астам қаржы бөледі 3234
Қазақстанда көлік қымбаттай ма: 1 қыркүйектен не өзгереді 4873
Жаңа әкім тағайындалғаннан кейін Ұлытау облысын қандай өзгерістер күтіп тұр 3289
Болат Ақшолақов Атырау облысының әкімі болып тағайындалды 2761
«Семей орманындағы» өрт: Үкімет тілсіз жаумен күресті күшейтті 3883
Қазақстан мен Қытай жаңа инвестициялық кезеңді бастады 4136
Үкімет Қазақстан экономикасын дамытудың жаңа кезеңін бастады 4950
Тоқаев Олжас Бектеновтің есебін тыңдады 4906
35 ел, миллиондаған жүлде қоры және цифрлық спорт: шілдеде Астананы не күтіп тұр 4521
Үкіметтің жаңа шешімдерінен кейін Alatau City-де не өзгереді 4356
Жапония Қазақстанға жаңа инвестициялық жобаларды дайындап жатыр 5500
Қазақстан АҚШ-тың жетекші университеттерінің бірімен ынтымақтастықты кеңейтуде 6314
Неліктен инвесторлар Қазақстанды жиі таңдай бастады? Үкіметтің жаңа бағыты қандай 3894
Су саласына 3,2 трлн теңге: Қазақстанда қандай жобалар жеделдетіледі 4257
Қазақстанда газға сұраныс күрт өсті: Үкімет қандай қадамға барды? 4543
Қазақстан Екатеринбургтегі өнеркәсіп көрмесінде өз технологияларын таныстырды 26818
Қазақстандағы жанармай нарығында не өзгерді: Үкімет қандай шешім қабылдады 5082
Қатты жауын-шашын болжамына байланысты Олжас Бектенов қандай тапсырмалар берді 12309
«Таза Қазақстан» енді бір реттік акция емес: Үкімет не айтты? 4147
ЕҚДБ Қазақстанға рекордтық көлемде инвестиция салмақ 4411
Бектенов Дүниежүзілік банк, Shell және Chevron басшыларымен келіссөздер өткізді 4466
Олжас Бектенов: Әрбір жауапты басшы Жаңа Конституцияны іске асыру үшін бар күш-жігерін салады 3168
Инфляциядан жаңа әуежайға дейін: министрлерге қандай тапсырмалар жүктелді 4829
Жаңа Конституция күшіне енгеннен кейін Қазақстанда не өзгереді? 15543
Қазақстан мұнай-газ саласындағы әлемдік көшбасшылармен стратегиялық серіктестікті күшейтіп келеді 3421
Қазақстан мен Грузия стратегиялық әріптестікті жаңа деңгейге көтермек 4939
Жаңа жобалар мен өндірісті жергіліктендіру: Германия Қазақстанға инвестиция көлемін арттырып жатыр 7106
Олжас Бектенов Melco Resorts басшысымен Alatau City жобасын талқылады 9911
Парламент 2025 жылғы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы Үкімет есебін қабылдады 3773
Еуразия даму банкі жаңа бес жылдық стратегиясын бекітті 3916
«Жазғы Давос» аясында Қазақстан жаңа серіктестермен келісімге келді 4532
Қытайлық инвесторлар Қазақстандағы жаңа жобаларға қызығушылық танытты 20493
Олжас Бектенов мұнай өнімдері нарығындағы жағдай бойынша кеңес өткізді 7271
Бектенов Санкт-Петербургте: Қазақстан жаңа Конституциясында Ұлы Дала сабақтастығын бекітті 4719
Қазақстан Орталық Азияның жаңа цифрлық хабына айналып келеді 3586
Қазақстан экономикасы бес айда 3,7%-ға өсті 5027
Қазақстанда NVIDIA қатысуымен $10 млрд көлеміндегі AI жобасы іске асады 4565
Қазақстанға цифрландыру бойынша жаңа халықаралық бағдарлама ұсынылды 3201
Олжас Бектенов ХВҚ миссиясының басшысы Амина Ларешпен кездесті 3663
Еуропамен серіктестік нығая түсті: Қазақстанға тартылған инвестиция көлемі 200 млрд доллардан асты 3707
Әлемдік алпауыттарға арналған қазақстандық титан: жаңа бағдарлама басталады 6699
Қазақстан жаңа өнеркәсіптік дәуірге қадам басты: AMM 2026-да не айтылды 3685
Қазақстан мен Сауд Арабиясы минералдық ресурстар саласында жаңа жобаларды талқылады 20526
Қазақстан туристер мен инвестициялар ағынын қалай арттырмақ 5313
Астанаға құйылған миллиардтар: Бектенов стратегиялық жобаларды аралады 6633
Импортты алмастырудан Еуропаға экспортқа дейін: Qyzyljar АЭА немен таңғалдырады 3916
Солтүстік Қазақстанда су тасқынынан кейін қандай ауқымды жобалар жүзеге асырылуда 16874
Жаңа зауыт Қазақстанның сүт өнімдері нарығын өзгертуде 4125
Неге кейбір агрохолдингтер жерінен айырылуы мүмкін? Үкімет нақты талап қойды 3465
Солтүстік Қазақстан агроөнеркәсіптің жаңа даму орталығына айналып келеді 12111
Қазақстан–Кипр бизнес-форумы қандай мүмкіндіктер ашады 3927
«Бәйтерек» холдингі экспорттаушыларды қолдауды күшейтеді 5335
Almaty SuperSki жобасы нақты іске асыру кезеңіне өтті 17457
Қазақстан Азиядағы ең ірі қаржы орталықтарының бірінің назарын аударды 6237
Жұмысшылардың қауіпсіздігі енді басшылар үшін басты KPI болады 3003

«DKnews.kz» халықаралық ақпараттық агенттігі Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінде тіркелген. Есепке қою туралы куәлік № 10484-АА 2010 жылдың 20 қаңтарында берілді.

Как разместить агитационные материалы политическим партиям на DKNews.kz

Тақырып
Жаңарту
МИА «DKnews.kz» © 2006 -